Tweede simpel langs Orion

Het tweede behield zondag in een koud Nijmegen de koppositie in de reserve hoofdklasse. Tegen promovendus Orion 2, waar in de heenwedstrijd nog met 1-4 van was verloren, boekte de équipe van trainer Leo ter Haar nu een simpele 0-3 zege. Een groot aantal kansen werd nog gemist waardoor ook de kans op een hele grote overwinning jammerlijk werd gemist. Op de terugreis smaakten de kratjes bier desalniettemin prima. Onze dank hierbij gaat uit naar de Zweef 2 dat ons vorige week een kratje cadeau deed. Wanneer we weer in Nijverdal zijn zal deze geste door ons op passende wijze worden goedgemaakt.

In de eerste helft van de strijd tussen de nummer 7 en 1 van de ranglijst waren de Haaksbergenaren duidelijk de bovenliggende partij. Alleen in de tweede helft kwamen de gastheren één keer dreigend voor het doel van Niek Bouman die adequaat optrad. Pas op het halve uur kreeg HSC’21 de eerste grote kans. Na een pass van Remi Leferink stuitte Wouter Horstink op de doelman. Veel kansen kreeg de koploper gisteren doordat de thuisploeg ruimte achter de verdediging liet liggen waar de voorhoede van de gasten van kon profiteren. De goed spelende Stijn Exterkate gaf daarbij na 37 minuten het goede voorbeeld, waarna voor de thee verzuimd werd ook de tweede treffer aan te tekenen.

Na de pauze kwam het tweede niet meer in de problemen. Na ruim een uur scoorde Wouter Horstink de 0-2 waarna Orion haar enige reeds gememoreerde kans kreeg. In het vervolg slaagde het tweede er niet in de score uit te breiden en dat is eigenlijk het enige verwijt dat de ploeg gemaakt kan worden. Verdediger Remi Leferink uiteindelijk besliste het duel definitief voor zover dat nog niet gebeurd was.

Door deze zege blijft het tweede aan kop met nu 5 punten voorsprong op Jonge Kracht 2 dat weer één puntje meer heeft dan Quick’20 2 en De Bataven 2 (beide 25 uit 15). IJs en weder dienende speelt het tweede zondag a.s. thuis tegen Rohda Raalte 2 en de week erop uit tegen AWC 2 in Wychen, aanvang van beide wedstrijden is 11.30 uur. Na een week rust wacht dan op 26 februari de uitwedstrijd tegen ATC’65 2 voor de beker, waarbij dan een plek in de kwartfinale in het verschiet ligt. Gezien de huidige klimatologische omstandigheden een en ander natuurlijk onder een zwaar voorbehoud.

Orion 2 –HSC’21 2       0-3 (0-1)
37. 0-1 Stein Exterkate
62. 0-2 Wouter Horstink
84. 0-3 Remi Leferink
Opstelling HSC’21: Niek Bouman, Joost Grondman, Remi Leferink, Marijn Winkelhuis, Niels Rupert, Erik Makkink (80. Jerzy Aarnink), Wouter Horstink, Mart Stokkers, Stein Exterkate (60. Bas Belshof), Simon Klein Goldewijk en Tayfun Hazir.

   » Terug

Verslagen

E3 : Foto's kampioenschap E3
4e : Toch nog winst tegen LSV
5e : Vijfde sluit af met overwinning op d...
2e : Tweede toont karakter en veerkracht ...
E6 : KAMPIOEN OLE, OLE...... (Update: fot...
2e : Tweede sluit competitie af met zege
4e : Weer een nederlaag voor het vierde
5e : Vijfde laat niets heel van Bon Boys ...
D2 : Goede wedstrijd met veel doelpunten
D2 : Bezoek jongens D2 dinsdag 1 mei
4e : Gelijkspel na "K" kamp
5e : Doelpuntrijke wedstrijd van het 5e
2e : Ongeslagen serie tweede ten einde‏
E6 : Doen wat we moeten doen!!
3e : Never stop believing
2e : Tweede verslaat De Bataven in Gendt
4e : Vierde overtuigt niet in Markelo
5e : Het kijken niet waard
E6 : Op titelkoers
4e : Knappe overwinning in derby
C1 : Knap tegenstand geboden tegen koplop...
5e : Effectiviteit Eibergen nekt het vijf...
2e : Tweede pakt titel ondanks numerieke ...
D2 : Dikverdiende 3 punten in 'burenruzie...
E6 : Zou het dan toch ?!?!?!
2e : Na winst op Rohda Raalte titel in zi...
3e : Wij gaan promoveren
5e : Opnieuw puntverlies voor het 5e
C1 : Gebrek aan scherpte
2e : Opeens tegengoals voor het tweede
4e : De zegereeks continues
E3 : De eerste zonnestralen
5e : 'Dus...'
E6 : Een monsterzege
D2 : Nederlaag tegen koploper Reünie
5e : Wederopstanding
4e : Is het lek boven?
3e : Het ‘vorige’ wedstrijdverslag…...
2e : Tweede neemt voorschot op titel
C1 : Soms zit het mee, soms zit het tegen
4e : Eindelijk weer drie punten
E6 : Weer op het goede spoor
C1 : Afgetroefd op fysieke kracht
2e : Tweede boekt ruime maar zeer geflatt...
C5 : Winst in doelpuntenfestival
5e : Gestolen punt voor het vijfde
E6 : Pech in de knollentuin....
F7 : “F-nieuw “ opgesplitst in de F7...
4e : Weer grote nederlaag voor het vierde
C5 : Het moet beter

Agenda (18-5-2012)