Vooral een sterke teamprestatie geleverd

Op deze mooie zaterdagmorgen moest E5 het opnemen tegen Klein Dochteren E2, altijd lastig.
Omdat Jasper nog herstellend was van een armblessure hadden we geen wissels, dus iedereen kon de gehele wedstrijd meedoen.

In de kleedkamer zat de stemming er meteen al goed in, er zaten nieuwe shirts in de tas met rugnummers nog wel, en ze zaten perfect, dank aan de ondernemersclub van HSC 21. Nadat Jeffrey de jongens op scherp had gezet gingen we richting veld 5, daar waar we al de nodige prima wedstrijden op de mat hadden gelegd. De tegenstander bestond uit kleine, vinnige mannetjes die de strijd niet schuwden, maar wij zaten daar ook de nodige energie en voetbalvernuft tegenover, waardoor er een leuke wedstrijd ontstond met E5 als toonaangevend team, vooralsnog bleef het 0-0. Na een prachtige aanval over heel veel schijven was het Bas die de 1-0 maakte met een koelbloedig schot in de kruising, even later was het Joran die de stand verdubbelde, met een bekeken schot verschalkte hij de niet zo sterke keeper, de ruststand werd hiermee tevens bereikt.

Na de rust hetzelfde spelbeeld, KD deed niet eens zoveel onder maar wij waren net wat effectiever. Een grandioos bananenschot van wel zeker 15 meter, van Joran, zorgde voor de 3-0. Nu waren het vooral Bouke en Rens die de nodige gaten dichtliepen, Glenn deed van zich spreken om een onmogelijke bal toch nog uit het doel te ranselen, even later moest hij toch capituleren: 3-1. Even later was het al weer 4-1, na een hoekschop kreeg Jaimy de bal op zijn niet al te smalle kont. Hierdoor veranderde de richting van de bal dusdanig dat hij in het doel belandde. Daarna was het de beurt aan Naud, vanaf het middenveld ging hij alleen op de keeper af en met een simpele voetbeweging zette hij de keeper voor schut, de juich-actie hierna gaat de boeken in als professioneel, waar heb ik dat meer gezien? Jammer dat er geen camera van de NOS stond opgesteld. Door een hoekschop in 1 keer te verzilveren maakte Joran er 6-1 van, even niet opletten betekende 6-2 en Bas had het slotaccoord 7-2, dit was tevens de eindstand.

Al met al een prima teamprestatie, en we zien de toekomst met vertrouwen tegemoet, onze sponsor Joost, de vader van Bas, trakteerde de jongens zoals gewoonlijk na een overwinning op patat en ranja in de kantine, daarmee kwam er een einde aan deze mooie zaterdagmorgen.
Doelpuntenmakers: Joran (3), Bas (2), Jaimy (1) en Naud (1).
 
Groetjes van de vliegende reporter.

   » Terug

Verslagen

E3 : Foto's kampioenschap E3
4e : Toch nog winst tegen LSV
5e : Vijfde sluit af met overwinning op d...
2e : Tweede toont karakter en veerkracht ...
E6 : KAMPIOEN OLE, OLE...... (Update: fot...
2e : Tweede sluit competitie af met zege
4e : Weer een nederlaag voor het vierde
5e : Vijfde laat niets heel van Bon Boys ...
D2 : Goede wedstrijd met veel doelpunten
D2 : Bezoek jongens D2 dinsdag 1 mei
4e : Gelijkspel na "K" kamp
5e : Doelpuntrijke wedstrijd van het 5e
2e : Ongeslagen serie tweede ten einde‏
E6 : Doen wat we moeten doen!!
3e : Never stop believing
2e : Tweede verslaat De Bataven in Gendt
4e : Vierde overtuigt niet in Markelo
5e : Het kijken niet waard
E6 : Op titelkoers
4e : Knappe overwinning in derby
C1 : Knap tegenstand geboden tegen koplop...
5e : Effectiviteit Eibergen nekt het vijf...
2e : Tweede pakt titel ondanks numerieke ...
D2 : Dikverdiende 3 punten in 'burenruzie...
E6 : Zou het dan toch ?!?!?!
2e : Na winst op Rohda Raalte titel in zi...
3e : Wij gaan promoveren
5e : Opnieuw puntverlies voor het 5e
C1 : Gebrek aan scherpte
2e : Opeens tegengoals voor het tweede
4e : De zegereeks continues
E3 : De eerste zonnestralen
5e : 'Dus...'
E6 : Een monsterzege
D2 : Nederlaag tegen koploper Reünie
5e : Wederopstanding
4e : Is het lek boven?
3e : Het ‘vorige’ wedstrijdverslag…...
2e : Tweede neemt voorschot op titel
C1 : Soms zit het mee, soms zit het tegen
4e : Eindelijk weer drie punten
E6 : Weer op het goede spoor
C1 : Afgetroefd op fysieke kracht
2e : Tweede boekt ruime maar zeer geflatt...
C5 : Winst in doelpuntenfestival
5e : Gestolen punt voor het vijfde
E6 : Pech in de knollentuin....
F7 : “F-nieuw “ opgesplitst in de F7...
4e : Weer grote nederlaag voor het vierde
C5 : Het moet beter

Agenda (18-5-2012)