Mooie overwinning op BSC Unison
Op maandag 5 september 2011 moesten we een bekerwedstrijd spelen tegen BSC Unison.Drie spelers van de D 1: Brian, Rick en Sten deden met ons mee.
We kregen als eerste, net zoals gewoonlijk, de wedstrijdbespreking en iedereen wist waar hij moest staan in het veld. We gingen in de cirkel staan om elkaar op te peppen. Eindelijk kwam de aftrap.
Je kon direct al zien dat de tegenstander veel moeite had met het druk zetten van ons. We kregen daarom ook een paar kansen. Al vroeg in de eerste helft bracht de schouder van Sten ons op een voorsprong, 1-0. Al snel volgde de 2-0 door een hele mooie poeier van afstand van Rick die in de kruising belandde en HSC D2 bleef tikken. Het veldspel was verzorgd. Toen maakte Erdem een hele mooie actie van de zijkant, waarna Sander hem over de keeper tikte,3-0. Nog voor rust werd het 4-0, weer van de voet van Sten Jansen.
Onze coach André ging tevreden de rust in en wij ook.
In de tweede helft ging het wat minder en werden er ook minder mooie aanvallen gemaakt. Ondanks dat werd toch de 5-0 gescoord. De bal kwam van rechts en werd voorgegeven zodat Niels de bal heel knap in de goal wist te koppen. BSC Unison wist toch nog de eretreffer te maken, 5-1. In de tweede helft is er uiteindelijk niet zoveel meer gebeurd.
We maken helaas geen kans meer op de beker omdat we de vorige wedstrijden niet wisten te winnen. Maar ja, nu kunnen we ons wel weer volledig richten op de competitie.
Zo zie je maar weer; Elk nadeel heb z'n voordeel.
Sander
» Terug