Mooie Beltona-overwinning tegen Sportclub Enschede
De laatste wedstrijd van de Beloften voor de Beltona-competitie in het jaar 2011 is woensdagavond met 3-1 gewonnen door het O21-team van HSC'21.
HSC was duidelijk de bovenliggende ploeg en speelde bij vlagen heel erg goed. Sportclub werd vanaf het begin goed vastgezet en afgejaagd. Daardoor ontstonden natuurlijk ook een aantal kansjes, maar scoren blijkt voor het Beltona-team erg moeilijk te zijn. Pas na rust kwam daar verandering in : Roy Leferink (ingevallen voor Stein Exterkate) scoorde met een mooie kopbal uit een corner. HSC bleef doorgaan en een andere invaller Gerben ten Hag uit de B1 scoorde na een prachtige middenvelder-actie : vanaf het middenveld in één versnelling tussen 5 mensen door en voor de keeper koel binnenschuiven. Een mooie beloning voor een prima invalbeurt. Toch leek HSC nog in de problemen te komen toen 3 minuten voor tijd een rare voorzet via Dwayne Lankheet ongelukkig in het doel viel. HSC rechtte echter de rug onder aanvoering van een zeer goede laatste man Niels Rupert en scoorde 2 minuten later via Joost Exterkate, na goed aangeven van Roy Leferink de zeer verdiende 3-1. HSC staat nu 2e in de poule op 2 punten achterstand van Enschedese Boys en rest in 2012 nog 2 uitwedstrijden, eerst tegen DETO en de laatste tegen de Boys uit Enschede.
Opstelling : Ken Berends; Joost Grondman (75. Dwayne Lankheet), Freek Grondman, Niels Rupert, Justin Alferink; Simon klein Goldewijk, Remi Leferink, Erik Makkink (60. Gerben ten Hag); Joost Exterkate, Stein Exterkate (46. Roy Leferink), Ghosro Nabizada.
» Terug